Київський прокурор теж хоче звільнити Майдан

Максим Опанасенко
10 липня 2014р. 13:26

Прокурор Києва Сергій Юлдашев звернувся до начальника київської міліції Юрія Мороза та мера столиці Віталія Кличка з вимогою зробити все для розблокування захоплених адміністративних будівель і транспортних комунікацій в центрі Києва. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

"З 20 лютого 2014 року органами внутрішніх справ столиці зареєстровано понад 158 кримінальних проваджень за фактами порушень громадського порядку, пов’язаних із завданням шкоди життю та здоров’ю громадян, скоєнням тяжких та особливо тяжких злочинів... 02 липня о 13.00 на Майдані Незалежності невідомі особи, які назвали себе представниками самооборони Майдану, безперешкодно здійснили напад на кореспондента "5 каналу", а також нанесли тілесні ушкодження оператору. У ніч із 6 на 7 липня на Майдані знов сталася масова бійка, в якій взяли участь близько 50 чоловік у масках зі зброєю. Унаслідок протистояння завдано тілесних ушкоджень 4 особам, троє з яких госпіталізовано" - йдеться в повідомленні.

Також в прокуратурі скаржаться на те, що дотепер заблоковані 2-й корпус готелю "Козацький", Головпоштамт, Міністерство аграрної політики України, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, Головне управління містобудування КМДА, ПАТ "Київпроект", Спілка архітекторів України, Національна музична академія, "Жовтневий палац" , 5 і 6 поверхи готелю "Дніпро", 6 і 7 поверхи Укрпрофспілки та інші.

Схожу заяву щодо Майдану раніше зробив генпрокурор Віталій Ярема, доручивши МВС і СБУ вжити заходів по звільненню центру міста.

Теги: Київ , прокуратура