ГПУ взялася за екс-зама Лавриновича

Максим Опанасенко
10 липня 2014р. 15:11

Генеральна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо колишнього заступника Міністра юстиції України (2011 рік) за фактом зловживання владою або службовим становищем, що призвело до ненадходження до Державного бюджету майже 2 мільйонів гривень плати за надання адміністративних послуг. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

На той момент міністром юстиції був Олександр Лавринович.

"За інформацією Головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу із організованою злочинністю і корупцією Генпрокуратури, вказаний посадовець підписав наказ, яким встановлювалась плата за пошук у Єдиній базі даних про підприємства щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство та видачу про це витягу. В подальшому кошти, отримані за ці послуги, спрямовувались до ДП "Інформаційний центр". Разом з тим, варто зазначити, що відповідно до законодавства, накази міністерства з вказаних питань підписує міністр як його керівник, а отже заступник міністра підписав зазначений наказ з перевищенням наданих йому повноважень" - йдеться в повідомленні.

Держбюджет, за повідомленням ГПУ, недоотримав протягом 2011-2012 років майже 2 мільйони гривень. Триває досудове розслідування.

 

Теги: гпу , Київ