Суд розірвав угоду на 135 млн для орбіти Януковича

Максим Опанасенко
10 липня 2014р. 15:37

Господарський суд Києва задовольнив позов Генпрокуратури про визнання недійсним договору державного підприємства "Укрзалізничпостач" з ТОВ "Євроінвестрой". Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"У ході прокурорської перевірки було встановлено, що комерційне товариство у лютому поточного року, за результатами проведеного ДП "Укрзалізничпостач" конкурсу, уклало договір поставки частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу. Однак, з’ясувалось, що рішення комітету конкурсних торгів про визначення переможцем даного товариства суперечить положенням законодавства, а закуплена ДП "Укрзалізничпостач" продукція не відповідає технічним вимогам, що ставить під загрозу безпеку руху на залізниці" - йдеться в повідомленні ГПУ.

За даними "Наших грошей", цей договір підписали 6 лютого. Переможець тендеру мав поставити клема пружні, прокладки підрейкові, вкладиші підпружні ізолюючі. Вартість договору сягнула 135 мільйонів гривень. За повідомленням видання, офіційним власником фірми "Євроінвестстрой" є Ольга Середа, директором Максим Наумов. "Фірма також є субпідрядником на будівництві "Охматдиту", саму компанію пов’язують з оточенням Олександра Януковича" - пишуть "Наші гроші".

 

Теги: Київ