Апеляційний суд дав 8 млн на своє обслуговування

Максим Опанасенко
11 липня 2014р. 10:59

Апеляційний суд Києва уклав угоду з ДП "Судовий будівельно-експертний центр" на послуги щодо загального технічного, експлуатаційно-господарського обслуговування адміністративної будівлі суду. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 8,24 мільйонів гривень.

"Йдеться про утримання у належному стані інженерних мереж електро-, тепло-, водопостачання, а також забезпечення належного функціонування внутрішнього обладнання адміністративної будівлі, утримання в чистоті та належному стані приміщень Апеляційного суду міста Києва та прибудинкової території" - йдеться в повідомленні.

"Судовий будівельно-експертний центр" є дочірнім підприємством Державної судової адміністрації України. "Тендер проведено із застосуванням переговорної процедури закупівлі з огляду на відсутність конкуренції, у тому числі з технічних причин: підприємство обслуговує Апеляційний суд з 2004 р. – від початку реконструкції приміщення, технагляд котрої здійснювало це підприємство. Минулого року Апеляційний суд м.Києва підписав договорів на аналогічні потреби на суму 8,15 млн грн" - пише видання.

За даними "Наших грошей", загальна площа будівлі суду - 31 562 квадратних метрів, площа відведеної земельної ділянки – 1,2386 гектарів. 

Теги: Київ , суд , гроші , тендер