Кличку розказали чим займається батальйон в АТО

Максим Опанасенко
11 липня 2014р. 13:36

Військовий комісар Києва Володимир Кидонь доповів Київському міському голові Віталію Кличку щодо 12-го київського батальйону територіальної оборони. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Цей київський батальйон знаходиться в зоні АТО.

"Військовий комісар Києва також повідомив, що у столиці для проходження служби усього в столиці призвали 1588 військовозобов’язаних, з них 342 - офіцери. Під час зустрічі з Віталієм Кличком військовий комісар також доповів, що штаб 12-ої зони територіальної оборони працює у цілодобовому режимі" - йдеться в повідомленні.

Кличко ж, у свою чергу, заявив, що територіальна оборона має посилити охорони мостів та транспортних магістралей у Києві.

Нагадаємо, що екс-очільник КМДА Володимир Бондаренко у червні заявив про відправку київського батальйону в зону АТО і про те, що бійці повністю укомплектовані. Згодом, чиновник заявив, що бійцям не вистачає оснащення і в зону АТО військовики поїхали з волі Міноборони. Родичі силовиків регулярно скаржаться в мерію і виходять на мітинги, нарікаючи на те, що у військових немає всього необхідного.

Теги: Київ