Прокуратура повернула надію 28 родинам на житло

Маша Землянська
12 липня 2014р. 13:48

Прокуратура Дніпровського району у суді поновила право 28 родин  на отримання житла у новобудові на вулиці Туманяна. Загальна вартість цього житла - майже 25 мільйонів гривень.

"У 2005 році Київська міська рада надала в оренду приватному  товариству земельну ділянку площею 1,45 га для будівництва адміністративно-житлового комплексу з підземним паркінгом. Після завершення будівництва у 2010 році 28 квартир у даному будинку забудовник передав Головному управлінню житлового забезпечення виконавчого органу КМДА для подальшої видачі киянам, які перебували на квартирному обліку. Однак забудовник, порушуючи свої зобов’язання уклав з інвестиційною компанією договір, на умовах якого передав їй 100% майнових прав на зведений будинок. Зокрема, і на житло, що вже належало столичній громаді", - повідомляє прокуратура.

Головною вимогою прокуратури у суді було витребування житла з незаконного володіння інвестора. Господарський суд міста Києва підтримав позицію прокуратури та задовольнив позов в повному обсязі.

 

Теги: Київ , гроші , суд