МЗС-Росії: Побачте врешті терористів

Максим Опанасенко
14 липня 2014р. 10:26

Українське Міністерство закордонних справ відкидає причетність українців до обстрілу території Російської Федерації. Про це йдеться в заяві прес-служби МЗС.

Українські військовослужбовці ніколи не обстрілювали, не обстрілюють і не обстрілюватимуть території сусідньої держави та житлових кварталів. Очікуємо від російських властей об’єктивності та неупередженості у своїх оцінках щодо причин трагічного інциденту у м.Донецьк Ростовської області та готові до співпраці в його розслідуванні. Висловлюємо жаль у зв’язку із загибеллю та пораненнями громадян Росії у м.Донецьк Ростовської області. Хотіли б, щоб МЗС Росії врешті помітило і також висловило жаль з приводу вбивств терористичними озброєними формуваннями українських військовослужбовців та мирних жителів у східних областях України, засудило злочинні дії терористів, змусило їх припинити насильство" - йдеться в повідомленні.

У МЗС наголошують - Росія мала б забезпечити належний прикордонний контроль, аби з їхнього боку до України не проникали бойовики, військова техніка і озброєння. "У цьому контексті висловлюємо протест у зв’язку із спробами вторгнення з території РФ воєнної техніки і найманців у районі українського населеного пункту Ізварино, що мали місце в ніч на 13 липня. Закликаємо російську сторону припинити провокації, вплинути на терористичні збройні формування для зупинення насильства, від якого страждають також громадяни РФ, провести ретельне розслідування численних випадків порушення з території Росії українсько-російського кордону та притягнути винних до відповідальності" - кажуть українські дипломати.

 

 

Теги: Київ , МЗС , Росія