Бубка роздав 3 мільйони на спортзаходи і рекламу

Максим Опанасенко
14 липня 2014р. 11:47

Національний олімпійський комітет уклав низку угод на проведення спортивних заходів і рекламу. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угод - 2,89 мільйонів гривень. 

"З них 1,26 млн грн. виділено на проведення Всеукраїнського Олімпійського дня і організацію семінару спортивних журналістів. Підрядником став підприємець Олександр ГудзьВсеукраїнський Олімпійський день проходить в кінці червня на Оболонській набережній в Києві та на центральних площах і вулицях обласних центрів. Договором передбачено розробку сценарію свята, встановлення сценічних конструкцій, банерів, декорування, підготовка анонсуючих відеороликів на щонайменше п’ять центральних телеканали, висвітлення заходу в столиці і регіонах, підготовка підсумкового фільму, виготовлення та розповсюдження поліграфічної та сувенірної продукції. Щодо семінару спортивних журналістів, то він був розрахований на 100 осіб. На заході зокрема планувалося нагородити кращих спортивних журналістів" - йдеться в повідомленні.

Ще укладено угоду на 1,14 мільйонів гривень з підприємцем Олегом Афанасенком - на виробництво і розміщення 30 телепрограм про розвиток олімпійського руху в Україні. Тривалість однієї програми – до 20 хвилин. "Олег Афанасенко відомий як продюсер співачки Наталії Радковської, дружини екс-народного депутата від ВО "Батьківщина" Олега Радковського. Відомо, що у 2006 році Радковський разом з Бубкою були призначені в наглядову раду НСК "Олімпійський" - пишуть "Наші гроші".

0,49 мільйонів гривень отримає ПрАТ "Олімпійська арена" - на виготовлення та розміщення матеріалів у спортивному журналі: вони повині протягом року підготувати 500 сторінок текстів і видати загальним накладом 8 000 примірників.

 

Теги: Київ , нок