Київенерго: Поки погасити борг за газ неможливо

Максим Опанасенко
14 липня 2014р. 14:18

Компанія "Київенерго" заявляє, що скоротила заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" на 35 мільйонів гривень, але поки що повністю погасити його - неможливо. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Публічне акціонерне товариство "Київенерго" перерахувало НАК "Нафтогаз України" 35 млн грн в розрахунок за природний газ. Таким чином заборгованість Компанії за газ, спожитий для виробництва теплової енергії, станом на 14 липня 2014 року знизилася до 1 768,6 млн грн. Джерелом коштів для розрахунків з "Нафтогазом" стали відтермінування виплат підрядним організаціям – виконавцям ремонтних та будівельних робіт за інвестиційною програмою Компанії та часткове погашення заборгованості за теплову енергію. За 14 днів липня, надходження грошей за боргами за теплову енергію склало 16,3 млн грн, 11,2 млн грн з яких – погашення боргів ЖЕО, ОСББ та ЖБК" - йдеться в повідомленні.

Неможливість закрити борг повністю у "Київенерго" пояснюють боргами бюджетних організацій та київських ЖЕО. "Загальна сума заборгованості за теплову енергію перед Компанією станом на 10 липня 2014 р. за оперативними даними становить 2 223 млн грн. В тому числі заборгованість споживачів за теплову енергію складає 1 832 млн грн, заборгованість з відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію для потреб населення перед "Київенерго" за оперативними даними становить 391,0 млн грн" - кажуть у компанії.

Раніше "Нафтогаз України" заявив про обмеження постачання газу для Києва через борги.

 

 

Теги: Київ , Київенерго