МВС:Вчора терористи гатили з "Градів" по Луганську

Максим Опанасенко
15 липня 2014р. 10:45

У понеділок ввечері терористи з установки залпового вогню "Град" почали обстрілювати житлові райони Луганська - Мирний, Ольховський і Степовий. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Зруйновано кафе "Каліфан", ринок "Мирний", приватний сектор по вулиці Руднєва. Кількість жертв серед мирного населення уточнюється... Після цього в його епіцентрі з'явилися російські ЗМІ, які почали знімати руїни. У той же час, навколо епіцентру руйнувань стали збиратися місцеві жителі, які бачили, що ракети прилетіли з боку міста, що контролюється терористами ЛНР" - йдеться в повідомленні.

За інформацією МВС, терористи розігнали жителів, аби ті не заважали російським каналам знімати наслідки обстрілу з коментаями про те, що руйнування нанесені ударами сил АТО.

"Луганські таксисти також бачили і повідомляли по радіозв'язку про те, що удар по мирних кварталах Луганська наносився силами терористів. Такі цинічні дії терористів показують, що вони готові виконати будь-які жахливі завдання Кремля, не спиняючись перед жертвами серед мирного населення Донбасу" - кажуть в МВС.

 

Теги: Київ , МВС