МОН ще спростило вступ для абітурієнтів зі Сходу

Максим Опанасенко
15 липня 2014р. 11:07

Міносвіти дозволило вступникам з тимчасово окупованих територій подавати для вступу до вищих навчальних закладів не документи державного зразка, а документи, видані навчальними закладами. Про це повідомляє прес-служба МОН.

Це стосується як вступу, наприклад, на магістратуру після бакалаврату (документи, видані навчальним закладом є підставою для вступу, але їх потрібно буде замінити на документи державного зразка до 1 жовтня), так і вступу до ВНЗ після школи (в подальшому, їх також треба буде замінити на документи державного зразка).

Вступна кампанія для Луганської і Донецької областей триватиме до 1 жовтня. "Зокрема, прийом документів до вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей триватиме до 15 вересня, а зарахування на навчання відбудеться 25 вересня (за державним замовленням) і 1 жовтня (за кошти фізичних і юридичних осіб)" - йдеться в повідомленні МОН.

На офіційному веб-сайті МОН (http://www.mon.gov.ua/ua/) створена рубрика "Для жителів Донбасу і Криму". Там можна знайти більше інформації.

 

Теги: Київ , війна , вступ , Міносвіти