Бомбу на "5 каналі" не знайшли

Максим Опанасенко
15 липня 2014р. 13:40

Повідомлення про замінування "5 каналу" виявилося хибним. Про це повідомляє прес-служба київської міліції.

"За місцем розташування столичного офісу виїхали спеціалісти вибухово-технічних служб, кінологи та працівники МНС. Жодних вибухонебезпечних предметів не виявлено. Відомості внесено до Єдиного обліку Подільського районного управління столичної міліції. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за даним фактом. Правоохоронці вживають усі необхідні заходи, спрямовані на встановлення особи, яка повідомила про замінування" - йдеться в повідомленні.

Вранці нардеп Юрій Стець написав у своєму Facebook, що на "5 каналі" шукають вибухівку. Така ж історія на каналі була 4 липня. Тоді також невідомий повідомив про замінування, редакцію евакуювали, мовлення тимчасово припинили. Вибухівку не знайшли.

Повідомлення про мінування б'ють всі рекорди в останні кілька днів. Лише у понеділок міліція шукала вибухівку в ТРЦ "Оушн Плаза", в "Епіцентрі" на Григоренка і в ТРЦ "Україна" на площі Перемоги. Також була інформація про нібито замінування ТРЦ "Магелан" на Одеській площі і київського вокзалу.

 

 

Теги: Київ