Прокурор: "Самооборона" звільнила 7 будівель

Максим Опанасенко
15 липня 2014р. 14:43

7 адміністративних будівель в центрі Києва звільнені від представників "Самооборони" і "Правого сектору". Про це заявив прокурор Києва Сергій Юлдашев.

"Силу ніхто не застосовував. Правоохоронці переконували, пояснювали активістам, що необхідно ці приміщення звільняти, необхідно надати доступ працівникам установ до їх робочих місць" - заявив прокурор.

У прокуратурі кажуть, що вільними є приміщення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Головне управління містобудування, Господарське управління Федерації профспілок України, Спілка архітекторів України та Національна музичну академію України. "Загалом будівлі залишило  950 активістів, з яких найбільше, а саме близько 300 осіб, перебувало за адресою вул. Хрещатик, 7/11, де знаходиться Укркоопспілка" - заявляє прокуратура.

Разом з цим, 12 будівель досі під контролем "Самооборони". "За інформацією правоохоронців, в цих двох будівлях може знаходитися достатньо велика кількість зброї. І на сьогоднішній день представники Самооборони не висловлюють наміру звільнити ці адміністративні приміщення", - заявив прокурор, - "Мусимо констатувати, що на території Майдану скоюється велика кількість злочинів. Йдеться про тяжкі та особливо тяжкі злочини. Ми сьогодні, говоримо про те, що міліція не в повному обсязі контролює те, що відбувається в центрі Києва. Але також більшість людей проти силового розгону Майдану, тому ми повинні знайти ті інструменти, ті механізми для того щоб звільнити вулиці і при цьому уникнути зіткнень".

 

Теги: Київ