УЗ: Під Кабміном пікетували не ми

Максим Опанасенко
15 липня 2014р. 15:11

Прес-служба "Укрзалізниці" заявляє, що компанія не має жодного відношення до пікету під Кабміном, який влаштували Вільні профспілки Південної залізниці та Об'єднання Вільних Профспілок. 

"Нечисельні пікетувальники, котрі називали себе представниками "вільних профспілок", насправді вийшли вимагати повернення на посаду представника влади Януковича, за час керування якого Південною залізницею  були виявлені численні факти неефективного використання і збереження державного майна. Олександр Філатов був звільнений із посади очільника Південної залізниці розпорядженням КМУ від 27 травня 2014 р. через невиконання умов контракту. Під час перевірки фінансово-господарської діяльності  Південної залізниці за період керівництва Філатова виявлені чисельні і системні фінансові порушення, зокрема, перевитрати коштів на капітальне будівництво і залучення сторонніх підприємств, які виконали майже 80% робіт, хоча можна було забезпечити роботою підрозділи залізниці. Перевіркою також виявлено понад 6 млн грн.  непродуктивних витрат та інші фінансові зловживання" - йдеться в повідомленні "Укрзалізниці".

Щодо соціальних вимог, то в "Укрзалізниці" кажуть - виробничі проблемні питання, які не містять політичного аспекту, будуть детально розглянуті фахівцями і прийняті зважені рішення на нараді при Мінінфаструктури, що відбудеться наступного тижня. 

"Укрзалізниця відповідально заявляє про дотримання режиму праці і відпочинку локомотивних бригад (машиністів та їх помічників) у відповідності до норм діючого законодавства та існуючого навантаження, забезпечення належних умов проходження періодичних медичних оглядів для працівників залізничного транспорту, інших соціальних гарантій і готовність розглядати вимоги профспілок шляхом порозуміння, співпраці та соціального діалогу, як це, наприклад, відбувається із чисельною Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України, з якою діє галузева угода" - кажуть в компанії

Теги: Київ , Укрзалізниця