МОН:Ректори будуть відповідати за невидачу диплома

Максим Опанасенко
15 липня 2014р. 15:49

Міносвіти попереджає керівників вищих начальних закладів про персональну відповідальність за несвоєчасну видачу дипломів. Про це повідомляє прес-служба МОН

"До Міністерства освіти і науки України надходять численні звернення випускників вищих навчальних закладів щодо неотримання ними дипломів про вищу освіту або додатків до них. Мають місце випадки необґрунтованої відмови у видачі документів про вищу освіту, затримка строків видачі документів з метою збереження контингенту студентів. Крім того, зросла кількість помилок у дипломах і додатках до них та відмов у їх своєчасному виготовленні.   У зв’язку з цим, Міністерство освіти і науки вимагає від керівників вищих навчальних закладів безумовного дотримання законодавства та конституційних прав випускників вищих навчальних закладів у частині вчасного отримання ними документів про здобуття вищої освіти наступних освітньо-кваліфікаційних рівнів (лист МОН від 15.07.2014 № 1/9-360)" - йдеться в повідомленні.

Також у Міносвіти додають - видача передрукованих документів про вищу освіту (якщо там є помилка) повинна відбуватися протягом п’яти днів з дня подачі відповідної заяви випускником.   

 

Теги: Київ