Меркель пообіцяла Порошенку підтримку ЄС

Максим Опанасенко
16 липня 2014р. 10:08

Президент України Петро Порошенко в телефонній розмові з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель обговорив питання підтримки з боку міжнародного співтовариства щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Розмова відбулася у вівторок ввечері, напередодні засідання Європейської Ради.

"Президент поінформував канцлера Німеччини про подальше надходження через українсько-російський кордон зброї та бойовиків на територію східних областей України. Ангела Меркель зазначила, що Україна зараз знаходиться серед її пріоритетних питань. Канцлер запевнила, що завтра на засіданні Європейської Ради Україна отримає "жорстку підтримку" з боку ЄС" - йдеться в повідомленні.

Порошенко, в свою чергу, запевнив Меркель в тому, що він є прибічником мирного врегулювання та розповів канцлеру про Слов'янськ, де життя потроху відновлюється.

Напередодні українці влаштували цілий флеш-моб, метою якого було присоромити Ангелу Меркель. Велика частина української Facebook-спільноти почала дописувати гнівні пости і коментарі на сторінку Меркель, звинувачуючи канцлера у підтримці політики президента Росії Володимира Путіна.

Теги: Київ , порошенко , Меркель