Кличко вимагає від Яценюка газ для Києва

Максим Опанасенко
16 липня 2014р. 11:59

Київська міська адміністрація вимагає від Прем'єр-міністра Арсенія Яценюка та міністра енергетики і вугільної промисловості Юрія Продана поновити в повному обсязі постачання газу підприємствам теплокомуненерго Києва, аби в киян була гаряча вода. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"Кличко зазначив, що КМДА опрацювала доручення міністра енергетики та вугільної промисловості Продана щодо здійснення заходів з обмеження обсягів постачання природного газу для теплопостачальних підприємств столиці. Мер Києва зауважив, що згідно з дорученням орієнтовний обсяг добового постачання природного газу буде обмежено до мінімальних технологічних потреб в обсягах 528 тис. куб. м на добу" - йдеться в повідомленні.

За словами Кличка, для мінімально допустимого рівня гарячого водопостачання Києва необхідний обсяг споживання природного газу має бути не менше 1.8 мільйонів кубометрів на добу.

Наприкінці минулого тижня почався конфлікт між "Нафтогаз Україна" та "Київенерго". Перша компанія заявила про обмеження постачання газу для "Київенерго" через борги. Друга заявила - борг частково погасила, але не може розрахуватись повністю через борги бюджетних організацій. Відтак, частина киян залишилася без гарячої води.

 

Теги: Київ