Прикордонники купили бронежилети дешевше,ніж армія

Максим Опанасенко
17 липня 2014р. 13:15

Військова частина 1498 Державної прикордонної служби України (Окрема комендатура охорони і забезпечення ДПСУ) уклала угоду з ТОВ "Науково виробниче підприємство "ТЕМП-3000" на закупівлю бронежилетів "Корсар". Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 11,17 мільйонів гривень.  "Йдеться про бронежилети "Корсар – 4П" 4-го класу захисту. Замовлено партію в кількості 4 476 одиниць. "ТЕМП-3000" отримав замовлення без відкритих торгів у зв’язку з приведенням Збройних сил, у тому числі державної прикордонної служби, у стан повної боєготовності. Цю партію бронежилетів закуповують для службовців Луганського та Донецького прикордонних загонів. В обґрунтуванні закупівлі у одного учасника початково була вказана ціна 2 599,20 грн. за один бронежилет. Разом з тим закупили їх в результаті дешевше – по 2 494,8 грн./шт. Така ціна вказана у документі про акцептовану ціну, вона ж випливає з загальної вартості партії" - йдеться в повідомленні.

Разом з цим, наприкінці травня Міноборони уклало угоду з цією ж фірмою на придбання "Корсар-4". "Згідно з документацією скасованих раніше конкурсних торгів, під "Корсар-4" армія має на увазі бронежилети з площею захисту гнучкого балістичного пакету 30-39 дм2. З лінійки продукції ТОВ "Темп-3000" такі параметри має "Корсар 4п" - пише видання. І віддала армія за кожен бронежилет 4 140 гривень. Тобто, у півтора рази дорожче, ніж зараз купують прикордонники.

 

Теги: Київ , армія , бронежилети