Гостей КМДА обслужить фірма народного артиста

Максим Опанасенко
17 липня 2014р. 14:42

Київська міська держадміністрація підписала угоду з ТОВ "Туристична компанія "Київський супутник" на послуги з організації подорожей. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Вартість угоди - 877 759 гривень. За ці гроші компанія до грудня має надавати послуги з проживання, харчування і дозвілля офіційних делегацій, що прибудуть до Києва. Також фірма має займатися орендою конференц-залів, транспортом і перекладом.

З київських готелей замовник - КМДА - обрав пул, в якому хотів би бачити своїх гостей: "Виходячи з зазначених критеріїв розміщення гостей проводиться в готелях "InterContinental Kyiv", "Опера", "Хаятт Ридженси Киев", "Прем'єр-Палац", "Fairmont Kyiv", "Radisson Blu Kiev", "Radisson Blu Podil Hotel", "Дніпро", "Royal City", "Royal de Paris", "Рів’єра", "Podol Plaza", "Старо", "City Hotel", "Ibis Hotel" або еквівалент".

Ресторани для обслуговування також має обрати замовник і пул також сформовано. Це ресторани "Біблос" на Артема, "Липський особняк" на Липській, "Бельведер" на Дніпровському спуску, "Лео Клаб" на Парковій дорозі, "Маріо" на Толстого, "Княжий Град" на Великій Житомирській, "Прага" на Глушкова, "Монако" на Великій Житомирській, а також ресторани та бари готелів Києва.

Вимоги є і до меню: "Меню обіду чи вечері включає в себе: холодну та гарячу закуски, салат, першу страву, другу страву з м’яса, птиці чи риби з гарніром, десерт, хлібобулочні вироби. Напої включаються до вартості обідів і вечерь виходячи з норм: віскі, коньяк - 75 г, горілка – 150 г, вино – 170 г, шампанське, мартіні – 200 г, сік – 0,25 л, вода мінеральна – 0,33 л, чай та кава – порція. Клієнти самостійно обирають конкретні страви та напої з меню ресторану".

Дозвілля так само визначили - за стандартами: "Стандартне культурно-екскурсійне обслуговування передбачає проведення для членів делегації, протягом її перебування, таких екскурсій: "Головна площа України", "По Андріївському узвозу", "По Києво-Печерській лаврі". Маршрути екскурсій, їх зміст та тривалість визначаються відповідно до згаданого вище Порядку проведення екскурсійної діяльності у м. Києві та довідника "Київ екскурсійний (анотований перелік екскурсій)" Головного управління готельного господарства, туризму та курортів".

Автомобілі, на яких возитимуть делегації, мають бути представницького класу: "Підвищеної комфортності, мають потужний двигун, кондиціонер, оснащені сучасними електронними системами, просторий салон, м’які зручні сидіння типу Mercedes-Benz S-класу, BMW 7-ї серії, Audi A8, Lexus LS, Nissan Infinity-Q45 або еквівалент. Мікроавтобуси (16-19 місць) мають бути оснащені кондиціонером, мікрофоном, аудіотехнікою типу Мерседес Sprinter, Vario, Iveco Daily або еквівалент. Екскурсійні автобуси (45-50 місць) – комфортабельні автобуси з м’якими зручними сидіннями, панорамним склом, оснащені wc, кондиціонером, кавоваркою, аудіо та відеотехнікою, мікрофоном, такі як Mercedes-Benz O 350, O 303, O 560 або еквівалент".

ТОВ "Туристична компанія "Київський супутник" цікава тим, що її співзасновником є Анатолій Анатолійович Солов'яненко - народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка і син легендарного Анатолія Борисовича Солов'яненка.