Метрополітен віддали кандидату в Київраду

Маша Землянська
17 липня 2014р. 17:56

Київський міський голова Віталій Кличко представив нового генерального директора Київського метрополітену - Віктора Брагінського. 

“Цього року метро було дотаційним на 370 мільйонів гривень, а наступного року очікуваний розмір дотацій становитиме на 200 мільйонів гривень більше. Тому наша основна задача – підвищити економічний КПД метрополітену”, - сказав мер Києва. А новий гендиректор пообіцяв, що робитиме все, щоби зробити столичний метрополітен сучасним і комфортним.

До метрополытену, Брагінський свою трудову діяльність почав, разом із навчанням, у 2001 році на посаді техніка-наглядача ЖБК «Україна». З 2004 року влаштувався на роботу до виробничого швейного підприємства ТОВ «Спецодяг України» на посаду менеджера та, згодом, очолив посаду заступника директора фірми. Завдяки високому ступеню відповідальності, постійного освітнього та особистісного росту, з 22- х років почав свій кар'єрний зріст. З 2005 по 2010 роки Брагінський Віктор Володимирович працював на різних керівних посадах в багатьох державних компаніях. В період з 2010 по 2012 рік працював на посаді Заступника начальника порту Державного підприємства “Бердянський морський торговельний порт”. З 2012 року працював в Київській обласній дирекції УДППЗ “Укрпошта” на посаді в.о. директора. Балотувався до Київради.

 

 

Теги: Київ , метро