Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Надія Другова
17 липня 2014р. 18:55

Список зниклих з Майдану скоротився на 3 людини

Станом на 17-е липня список зниклих активістів скоротився на 3 людини! А саме:

1. Герасимчук Роман Васильович, м. Рожище, Волинська обл. 17 грудня 2013-го року пішов з дому в невідомому напрямку. Через деякий час передзвонив мамі і сказав, щоб вона не хвилювалася. Він на Майдані. Далі дзвонив все рідше і рідше. Встигав лиш сказати: "Мамо, все добре".

Останній дзвінок від Ромці був 4 січня 2014-го. Далі зв'язок обірвався.

Герасимчука шукали всі: родина, майданівські друзі, згодом - правоохоронні органи та пошукові групи. Руслана Володимирівна - мама зниклого хлопця -  зверталася і до екстрасенсів. Одна із ворожок навіть повідомила, що хлопець живий, але десь на Східній Україні в госпіталі.

Виявилося, частина правди в цьому була. Адже 14 липня одній із волонтерок пошукових груп зателефонувала мама Романа і повідомила: хлопчина знайшовся! Він сам їй задзвонив після піврічної тиши. Сказав, що хотів побути наодинці, тому що вирішив, що родині він не потрібен. Тому поїхав на Східну Україну і упродовж цього часу там працював.

"Обіцяв, що наприкінці тижня приїде" - поділилася з нами радістю Руслана Володимирівна. Наостанок жінка подякувала нам за допомогу: "Ви робите добру справу!"

Герасимчук Роман - активіст Майдану
Герасимчук Роман - активіст Майдану

2. Захожий Олександр Сергійович, Борщагівка, Київ. Родина втратила із хлопцем зв'язок ще 24 листопада 2013-го. Контакту з ним не було допоки він сам не побачив, що його розшукують і не подзвонив волонтерам. Зараз із Сашком все гаразд.

Олександр Захожий - активіст Майдану
Олександр Захожий - активіст Майдану

3. Скочко Іван Борисович, с. Уїздці, Млинівський р-н, Рівненська обл. Чоловік зник ще 18 лютого 2014-го під час трагічних бойових подій на Майдані. На той час був координатором охорони КМДА. Нещодавно рідні Вані подзвонили волонтерам пошукових груп і повідомили, що Іван знайшовся, живий та здоровий.

Дякуємо  усім активістам та волонтерам "Євромайдан СОС", Євромайдан: Затримані та зникліпошуковій групі "Один за всіх", Слідчому комітету Майдану, Пошуковій ініціативі Майдану та Департаменту карного розшуку за співпрацю та допомогу у розшукуванні зниклих, а також усім небайдужим, хто безпосередньо бере участь у цьому процесі!

Ваша допомога - ВАЖЛИВА!

 

Теги: зниклі активісти , пошуки , Євромайдан , Київ , Майдан , революція