"Бориспіль" дав 4 млн "мисливцю" Януковича за софт

Максим Опанасенко
18 липня 2014р. 11:03

ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" підписав угоду з ПАТ "Енвіжн-Україна" на придбання ліцензій Microsoft. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 4,20 мільйони гривень. 

"Замовлено 15 різних видів ліцензій загальною кількістю 1 885 штук, ціни на окремі типи не повідомляються" - йдеться в повідомленні.

За даними "Наших грошей", власником "Енвіжн-Україна" є компанія "Сітронікс Інформаційні Технології". Її, в свою чергу, заснувала "Енвіжн груп" з Москви. "Остання на 50% належить російській корпорації "Система", мажоритарний акціонер котрої – російський бізнесмен Володимир Євтушенков, приятель Віктора Януковича, член його мисливського клубу "Кедр", який був зареєстрований на території резиденції "Межигір’я" - йдеться в повідомленні.

Ще 25% "Енвіжн груп" з жовтня 2013 року володіє Костянтин Малофєєв. "Він відомий як акціонер "Ростелекома", засновник "Ліги безпечного Інтернету", яка була ініціатором закону про цензуру в російському сегменті Інтернету. За даними "ІNSIDER", компанія Малофєєва "Маршал капітал" була останнім місцем роботи двох лідерів терористичного угрупування "Донецька народна республіка". Прем’єр-міністр ДНР Олександр Бородай займав посаду піар-консультанта, а міністр оборони ДНР Ігор Гіркін за деякими даними працював у службі безпеки цієї фірми. Докладніше про бізнес Малофєєва в Україні тут" - пишуть "Наші гроші".

 

Теги: Київ