Вирубкою лісу під Києвом займеться "литвинівець"

Максим Опанасенко
18 липня 2014р. 12:07

ВП НУБіП "Боярська лісова дослідна станція" уклала угоди на послуги по заготівлі деревини на суму 2,04 мільйони гривень. Про це повідомляють "Наші гроші".

"Усього до кінця року мають заготовити 24852 м3 деревини. Вирубку проведуть у Боярському і Плисецькому лісництвах, у соснових секціях" - йдеться в повідомленні.

960 тисяч на це отримало ТОВ "Ресурсліс". Підприємство заснували у квітні цього року. "Фірму очолює Євгеній Мостипан, раніше відомий як один із лідерів організації Народної партії у м.Василькові (Київська область). Власниками підприємства значаться Марина Мостипан і Валерія Базунова" - пише видання, - "Раніше Мостіпан був директором інших заготівельних підприємств ТОВ "Техніка-Ка" і ТОВ "Благоустрій-К", обидва перебувають в стані припинення".

Решта грошей пішла приватним підприємцям. Зокрема, гроші отримає: Володимир Комар – 342 тисячі гривень., Олександр Пазюра – 292 тисячі гривень, Іван Коваль – 242 тисячі гривень, Анатолій Нижник – 121 тисячу гривень, Сергій Бондаренко – 79 тисяч гривень.

 

Теги: Київ