У справі замміністра агрополітики-ще одна підозра

Максим Опанасенко
21 липня 2014р. 13:59

У справі про незаконне відчуження першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства Іваном Бісюком 350 гектарів землі у селі Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району ще одній особі оголошено про підозру у зловживанні владою та службовим становищем. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Підозрюваним став перший заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації. "Встановлено, що у грудні 2012 року чиновник, який на той момент виконував обов’язки голови РДА, видав розпорядження про припинення права постійного користування 350 га землі державним підприємством "Пуща-Водиця". Посадовець підписав таке розпорядження на основі листа першого заступника Мінагрополітики, достовірно знаючи про його незаконність" - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, землі вартістю більше 370 мільйонів гривень, у грудні 2012-го передали у приватну власність фізичним особам - безкоштовно. Свій підпис під цим поставив перший замміністра агрополітики. Йому раніше вже було оголошено про підозру, зараз Бісюк у розшуці.

 

Теги: Київ