МВС: "Замінували" ще 5 торгових центрів Києва

Максим Опанасенко
21 липня 2014р. 15:31

Близько 14:00 київська міліція отримала повідомлення про замінування торгівельного центру в Голосіївському районі. Протягом наступної години "замінували" зе 3 торгівельні центри у Деснянському, Святошинському і Дніпровському районах, а також вчергове - редакцію "5 каналу" на Електриків. 

"На місце виїхали спеціалісти вибухо-технічних служб, кінологи та працівники МНС. Відомості про подію внесено до Єдиних обліків відповідних районних управлінь столичної міліції. Вирішується питання щодо відкриття кримінальних проваджень за даними фактами. Правоохоронці вживають усіх необхідних заходів, спрямованих на встановлення осіб, які повідомили про замінування. В подальшому на порушників чекає відповідальність згідно Кримінального кодексу – до 8 років позбавлення волі" - йдеться в повідомленні міліції.

Тільки за минулий тиждень міліція отримала 36 повідомлень про замінування об'єктів у Києві. Мінували, зокрема, торгівельні центри "Магеллан", "Україна", "Епіцентр", "Оушн Плаза". Декілька разів повідомляли про замінування "5 каналу". У прокуратурі кажуть - деякі з цих "жартівників" телефонували з зони АТО. І просять киян зберігати спокій.

 

Теги: Київ