На Жилянській на киян "натравили" тітушок (фото)

Максим Опанасенко
22 липня 2014р. 9:51

У понеділок на киян, що боряться із забудовою в центр іміста - на Жилянській, 120-Б, напали невідомі молодики. Про це повідомляє одна з активісток.

"Сьогодні 21 липня забудовник провів чергову рейдерську "атаку" по захопленню двору на Жилянській 120-б, 120-в. На жителів було кинуто більше десятка осіб, які спочатку представилися як самооборона, потім як військові з АТО, яким тут обіцяли квартири. В наслідок сутичок людей, які бояться що незаконне будівництво приведе до руйнування будинків, постраждала місцева жителька Бубенчикова Л.І., яку керуючий охоронниками штовхнув на камінь (розбита голова, ніс, порізи на ногах від колючого дроту), була викликана швидка" - йдеться в повідомленні.


За словами активістів, міліція, що приїхала на виклик, просто спостерігала за дійством. 

Нагадаємо, раніше Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю Києва заявила - дозволів на право будувати Жилянській вони не видавали, а забудовники ні документів, ні пояснень не дають, більше того - не пускають на майданчик нікого. Востаннє інспектори приїхали на Жилянську наприкінці травня, тоді, коли в цій справі вже тривали суди. Констатували - будівництво продовжується, але самих інспекторів на ділянку не пустили. Інформацію чиновники передали до київської прокуратури.

За даними Інспекції замовником будівництва є ТОВ "Мерліон трейд". Нагадаємо, що знищення будинку 1919 року зведення на Жилянській 120Б почалося 10 вересня 2013-го. А 11 вересня місцеві мешканці отримали запізнілу відповідь від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Та визнала будівництво незаконним і направила в прокуратуру листа - аби там ужили заходів щодо забудовника. За планом, на місці історичного будинку має вирости житлово-офісний комплекс. Голова київської міськдержадміністрації Олександр Попов у вересні минулого року пообіцяв покарати забудовників Жилянської.