Порошенко подав Раді указ про часткову мобілізацію

Максим Опанасенко
22 липня 2014р. 10:03

Президент Петро Порошенко направив до Верховної Ради на затвердження указ "Про часткову мобілізацію". Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

"У відповідності з документом, часткова мобілізація оголошена "у зв'язку з поширенням проявів тероризму на території України, що призводять до загибелі мирного населення, військовослужбовців і працівників військових формувань та правоохоронних органів України у східних регіонах держави, концентрацією угруповань військ (сил) зі значним наступальним потенціалом на території Російської Федерації поблизу державного кордону України, загрозою нападу, небезпекою державній незалежності України, з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України" - йдеться в повідомленні.

Відтак, якщо указ буде підтримано нардепами, протягом наступних кількох тижнів до війська мають викликати нових резервістів (ті, хто вже відслужив раніше) та військовозобов'язаних (ті, хто ще не призивався на службу, але підходить за віком). Відповідно, армії повинні будуть додати і транспортні засоби.

 

Теги: Київ