Кличко знову згадав про МАФи біля метро

Максим Опанасенко
22 липня 2014р. 10:20

Створений мером Віталієм Кличком Штаб цивільної оборони у понеділок прийняв рішення про терміновий демонтаж усіх МАФів, що встановлені з порушеннями, біля станцій метро (в радіусі 20 метрів), на самих станціях та в переходах. Про це повідомляє прес-служба мерії.

"У зв’язку із розвитком мережі метрополітену та зростанням обсягів пасажироперевезень, який на сьогоднішній день становить близько 1 млн. 470 тис. пасажирів на добу, у столиці постає гостра необхідність у вжитті додаткових заходів щодо забезпечення безпеки пасажирів. МАФи та інші об’єкти торгівлі, встановлені у підземних переходах та поблизу виходів зі станцій метрополітену суттєво впливають на рух і безпеку пасажирів, заважають під’їзду до станцій спецавтотранспорту та ускладнюють організацію виконання мобілізаційних заходів" - йдеться в повідомленні.

Віталій Кличко з моменту обрання на посаду мера вже кілька разів "оголошував війну" МАФам. Поки серед успіхів - "почищені" площі біля станцій метро "Золоті Ворота" та "Лук'янівська".

 

Теги: Київ