Нацпроект Повітряний експрес "прилаштував" 34 млн

Максим Опанасенко
22 липня 2014р. 10:43

Державне підприємство "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об’єктів Київського регіону" уклало угоду з ТОВ "Інвес" на розробку техніко-економічного обґрунтування проекту кільцевої дороги. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 34,48 мільйонів гривень. "Йдеться про міську кільцеву автомобільну дорогу навколо Києва від вул. Столичне шосе до автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський на ділянці Київ-Бориспіль. Її будівництво є складовою частиною проекту "Інфраструктурні об’єкти Київського регіону", який є складовою частиною національного проекту "Повітряний експрес", що має, зокрема, сполучити місто з аеропортом "Бориспіль". Документацію мають розробити до кінця поточного року" - йдеться в повідомленні.

Цікаво, що пропозиція "Інвесу" була акцептована ще 31 грудня 2013-го. Послугу мали купувати "у одного учасника", але чому було обрано "Інвес", ніхто не пояснив.

За даними "Наших грошей", власниками фірми "Інвес" є дві британські компанії – "Indimo Verto (U.K.) LTD" і "Brodies Holdings Limited". Керує фірмою Євгеній Пироженко. "Нагадаємо, компанія "Інвес" найбільше відома в Києві як замовник скандальної багатоповерхівки по Грушевського 9а, що знаходиться впритул до Маріїнського парку. Як засвідчили документи, знайдені у лютому цього року в колишній президентській резиденції "Межигір’я", одним з власників квартир у цьому будинку був Віктор Янукович" - пише видання.

 

Теги: Київ