Прокуратура хоче повернути сліпим базу на Дніпрі

Максим Опанасенко
22 липня 2014р. 15:26

Прокуратура Київської області не погоджується із рішенням Обухівського районного суду про позбавлення бази відпочинку для осіб із вадами зору "Івушка" права на земельну ділянку та нерухоме майно на березі Дніпра. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Вона оскаржила рішення в апеляційному порядку. "Зокрема, прокуратура не погоджується із рішенням суду про скасування рішення Козинської селищної ради про оформлення права власності на нерухоме майно та право постійного користування земельною ділянкою Київського учбово-виробничого підприємства №3 Українського товариства сліпих, на якій розташована база відпочинку "Івушка" для інвалідів з вадами зору. Прокуратура вважає, що вказане судове рішення прийняте з порушенням норм матеріального та процесуального права" - йдеться в повідомленні.

Прокуратура нагадує - у минулому році судами першої та апеляційної інстанції задоволено аналогічний позов іншої фізичної особи. Але, за втручання прокуратури Київської області у, грудні 2013 року Вищим адміністративним судом України незаконні судові рішення скасовано, відтак, база відпочинку лишилася за Українським товариством сліпих.

 

Теги: Київ