Порошенко звільнив студентів від мобілізації

Маша Землянська
23 липня 2014р. 12:04

Петро Порошенко звільнив студентів та аспірантів денної форми навчання від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період. Про підписання відповідних змін до законодавства президентом, повідомляє його прес-служба. 

Згідно з законом за студентами, курсантами, слухачами, стажистами, клінічними ординаторами, аспірантами, докторантами та педагогічними, науково-педагогічними працівниками на період проходження ними військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період зберігаються місця навчання (у тому числі за рахунок коштів державного бюджету для осіб, які навчалися за рахунок цих коштів) у навчальних закладах. Також за громадянами, які перервали навчання чи роботу у навчальних закладах у зв’язку із призовом, зберігатимуться додаткові види соціального і матеріального забезпечення, місце роботи, посада і попередній середній заробіток, зменшуватиметься розмір плати за навчання. Крім того, вони отримають право на відстрочку для складання екзаменаційної сесії та державної атестації у навчальних закладах на вказаний період", - йдеться а повідомленні.

Кабінет Міністрів наразі має привести свої нормативно-правові акти у відповідність із законом у місячний строк з дня набрання ним чинності. Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

 

Теги: Київ