КМДА віддасть 600 тис на поле для хокеїстів

Маша Землянська
24 липня 2014р. 12:36

Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА 15-го липня уклала угоди з ТОВ «Дивосвіт-Плюс» на використання льодового поля. Загальна вартість угод складає 595 тисяч гривень. Про це повідомляють "Наші гроші", з посиланням на «Вісник державних закупівель».

"Договір укладено на вересень-грудень цього року. Послуги мають надаватися щоденно, у будні – у денний-вечерній час, у вихідні – у ранковий-вечірній час. Для осіб 6-13 років замовлено користування полем в обсязі: вересень– 67 годин;жовтень– 74 години;листопад – 70 годин;грудень– 67 годин. Для осіб 4 – 17 років в обсязі: вересень– 46 годин;жовтень– 47 годин;листопад– 47 годин;грудень– 44 години.

У середньому вартість користування льодовим полем складає 1290 грн./год.

Площа льодового поля повинна складати 24 х 56 м.кв. Передбачено, що поле має розмітку, борти і ворота з двох сторін для гри «хокей з шайбою», відповідне освітлення, гучномовці, табло, душові, роздягальні, технічні приміщення, медпункт, комбайн для заливки льоду тощо.

«Дивосвіт-Плюс» зареєстроване на Сергія Тимофєєва і «Бенефісіал інвестментс лімітед» (Кіпр). Раніше замість кіпрської компанії разом з Тимофєєвим власниками підприємства були Олександр Синьоокий і Віктор Агафонов.

На вищезгадану кіпрську компанію також оформлене ДП «Ефорс груп», що раніше займалася оплатою рахунків через Інтернет.

Відомо, що у 2014 році Тимофєєв балотувався до Київради від партії ВО «Демократи», очолюваної народним депутатом Андрієм Павелко. З жовтня минулого року Павелко позафракційний. Його виключили з фракції ВО «Батьківщина», оскільки той голосував не в згоді з опозицією", - йдеться в повідомленні "Наших грошей".

 

Теги: Київ , діти , гроші , КМДА