У КМДА нагадують: Що робити в разі війни

Маша Землянська
25 липня 2014р. 12:25

У Київській міській держадміністрації нагадали киянам, що робити у разі надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

"У місті створено фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища цивільного захисту, підземний простір метрополітену, підвальні приміщення житлових будинків, підземні паркінги та інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення. Організації та власники зазначених споруд, у разі необхідності, забезпечать вільний доступ для укриття. Для захисту людей від деяких факторів небезпеки, що виникають внаслідок надзвичайних ситуацій у мирний час, та дії засобів ураження в особливий період також використовуються споруди подвійного призначення та найпростіші укриття.

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення мережею провідного мовлення, а також через місцеві радіомовні станції і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями. Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби", - йдеться в повідомленні пре-служби КМДА.

З більш детальним порядком дій, методами оповіщення тощо можна ознайомитися тут.

Теги: Київ , КМДА