Danke дядько з ФСБ?


27 липня 2014р. 18:15

Сьогодні на Майдані поряд з вже досить звичними для загалу відбувалися дивні речі. Поряд з питаннями подалання агресора, знешкодження зрадників, наведення ладу в країні, та вирішення інших важливих речей, було й таке:

- Як то попри присутність на сцені представників христіанського духовенства зі сцени спікером віче разом зі звичайними патріотичними постійно проголошувалися гасла накштал "нехай повиздохнуть усі наші вороги".

- За виступами людей, що брали слово, іноді складалося враження, що не зважаючи на всю важливість і правильність їх промов, вони не чують один одного. 

- І нарешті, кульмінацією стало дійство відверто провакативного характеру. На сцену вивели якогось чоловіка, підкреслили, що росіянина (чи то за національністю, чи то за громадянством), який ніби то є одним з координаторів створення антипутінської всесвітньої каоліції. За цим дядьком вийшли ще дві жіночки з величезною поліграфічною репродукцією фейкової версії обкладинки щодижневика TIME з зображенням канцлера ФРН Ангели Меркель (* перевірити можливо тут - http://www.stopfake.org/v-seti-rasprostranyaetsya-fejkovaya-oblozhka-time-s-angeloj-merkel/). Виступ був коротеньким, серед трьох основних гальмувальників Євросоюзу на його антитерористичному шляху (Франції, Італії та ФРН) чоловік обрав останню і запропонував завтра всім бажаючим долучитися до акції протестної ганьби біля амбасади ФРН на вул. Хмельницького у Києві об 11 годині. Цей виступ полум'яно підтримала й спікер віче. Потім з динаміків залунав державний гімн. А далі - вже розважально-патріотичний блок художніх виконавців.

І якось дивно це все виглядає. Чому так званий росіянин кличе усіх на пікетування саме німецької амбасади у Києві, а не пікетує російське посольство. Чому саме у понеділок? Чи не тому, що у вівторок ЄС має розглядати питання запровадження нового рівня санкцій до російського агресора?

  Всі ми дуже опікуємося застосуванням чергового рівня антипутінських санкцій кимось з-за кардону, як О. Бендер: "Заграница нам поможет". А краще списалися самих себе, чи варто продовжувати обслуговувати болістичні ракети армії РФ, постачати двигуни для бойових гелікоптерів тіє ж армії, навіть обвішавшися жовтоблакитними стрічками купувати в супермакетах цукерки "Бабаєвські" та "Ротфронт", ікру "Русский стандарт" і горілку "Белуга", обмінники у центрі та передмісті жваво міняють гривню на рублі та навпаки. Бо то може також є нашим вкладом у світову справу зупинення кремлівського агресора, ну як українська народна мудрість "так хай же він вдавиться". На тлі цього я, наприклад не здивуюсь, що більшість всего сувенірно-патріотичного непотребу (яким зараз завалено Майдан) як то золоті батони, килимки "витирайте ноги", туалетний папір "ПТН ХЛО", виробляються десь під Калугою на дочірньому підприємстві ФСБ. Як виробили десь у Сколково ту ганебну обкладинку TIME та організували спам атаку на FB-скриньку фрау Меркель з аналогічним "Danke Frau Ribbentrop".

І нарешті дуже цікаво, чи будуть завтра якісь дії підлеглих Авакова чи Наливайченка під будівлею німецької амбасади, чи знов забракне доказів або відповідних звернень громадян. Я, наприклад, більш ніж впевнений за аналогією останніх подій, що завтра на розі Хмельницького та Лисенка обов'язково першими (та може й єдиними) будуть саме російські журналісти, досі у нас офіційно акредитовані, як то було з представниками LifeNews на місці падіння борту МН-17 під Торезом. І першими ці відредаговані на Лубянці новини з протестами українців побачить саме фрау Меркель, або гер Штанмаєр. От то буде у вівторок результативне голосування в ЄС.