МОЗ просить ВООЗ та ЮНІСЕФ допомогти з вакцинами

Маша Землянська
28 липня 2014р. 12:22

Міністерство охорони здоров’я повторно звернулося до Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні та до Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) з проханням надати допомогу у забезпеченні дітей вакцинами. 

"У листі, підписаному Міністром Олегом Мусієм, зазначається, що за останні чотири роки недофінансування Загальнодержавної програми імунопрофілактики склало близько 400 млн. грн., внаслідок чого значно зросла кількість дітей, які не щеплені, або вакциновані з порушенням термінів. МОЗ України розпочало тендерні процедури, проте недофінансування програми імунопрофілактики, обмежений ринок вакцин та зростання цін не дозволить закупити необхідну кількість препаратів. МОЗ України висловлює організаціям вдячність за багаторічну конструктивну співпрацю та просить ВООЗ і ЮНІСЕФ знайти можливість поставки в Україну імунобіологічних препаратів в якості гуманітарної допомоги. З аналогічним проханням МОЗ України звернулося до Представництва Світового банку в Україні, до Фонду народонаселення ООН в Україні", - йдеться в повідомленні прес-служби МОЗ.

На цей рік на закупівлю вакцин для дітей з бюджету виділено 286 мільйонів гривень. У Міністерстві охорони здоров'я порахували: цього вистачить на 58,4% від усіх потреб. А отже майже половина дітей може лишитися без безкоштовних щеплень.

 

Теги: Київ , діти , ліки , Здоров'я