Київрада має шанс повернути Центр серця місту

Маша Землянська
28 липня 2014р. 15:12

29-го липня тимчасова контрольна комісія Київради розгляне підготовлений проект рішення про повернення у міську власність «Центру серця». Про це повідомила голова ТКК Тетяна Меліхова.

 «Київ має повне право на повернення «Центру серця» у комунальну власність, оскільки умови його передачі у державну власність не відповідають умовам відчуження об’єкта комунальної власності. А саме, кияни не отримали жодної компенсації за Центр, який був збудований та оснащений коштом столиці, у що Київ вклав майже 1 мільярд гривень», - розповіла Т.Меліхова. Депутатка пояснила, що відповідно до рішення Київради від 25.12.12 № 709/8993 передача «Центру серця» у державну власність мала відбутися лише за умови забезпечення компенсації державою за витрати, понесені бюджетом міста Києва на будівництво та оснащення центру та розвиток Центру.

25-го грудня 2012-ого року Київрада віддала Міський центр у відомство МОЗ. Проте з очільника Центр – Бориса Тодурова, взяли обіцянку: не менше півтори тисячі безкоштовних операцій для киян на рік. Наразі кардіологи рятують безплатно тільки 200 людей, решта викладає за операцію від 50-ти тисяч гривень.