Радник Кличка: Утеплюйте квартири

Маша Землянська
30 липня 2014р. 10:34

Перший заступник голови Київміськадміністрації Ігор Ніконов закликає киян готуватися до опалювального сезону, використовуючи енергозберігаючі технології та альтернативні джерела енергії. Оскільки через складну ситуацію з теплопостачанням Київ вже зараз недоотримує 1,3 мільйони кубометрів газу на день.

Відключення столичних будинків від гарячого водопостачання  – це проблема не Києва, а результат дуже складних стосунків з Росією щодо постачання газу. Про це заявив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов у прямому ефірі  ТРК «Київ». «Сьогодні для того, щоб заповнити сховища газом, уряд ухвалив рішення обмежити споживання газу. Так, Київ має споживати близько 2 млн. кубометрів на день, втім зараз ця цифра становить лише 700 млн. кубометрів», – пояснив він, закликаючи киян з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Перший заступник голови КМДА також попередив, що у разі вкрай складної ситуації з теплопостачанням уряд може знизити базову розрахункову температуру у житлових будинках з 18 до 16 градусів. «Тому сьогодні я звертаюся до всіх киян –  утепліть власні помешкання, перевірте електропроводку. А ЖЕКи я закликаю проінспектувати будинкові тепломережі та забезпечити утеплення під’їздів», – наголосив він.

Теги: Київ , гроші