Суд врятував парк Шевченка від сусідства ТРЦ

Маша Землянська
30 липня 2014р. 10:43

Київський апеляційний господарський суд відмовив будівельному товариству у поновленні договору оренди земельної ділянки у центрі столиці. Мова йде про ділянку на вулиці Володимирській площею 1360 квадратних метрів, які у 2004 Київрада віддала в оренду під будівництво підземного пішохідного переходу з торгівельним центром.

"Договір оренди закінчився ще у 2013 році, але компанія й надалі продовжувала користуватися землею. Згодом приватна структура звернулась до Господарського суду з позовом про поновлення договору оренди. Крім того, товариство вимагало від Київради сплатити 95 тисяч гривень збитків. Начебто через неможливість використовувати землю за цільовим призначенням. Проте в ході судового розгляду було встановлено, що Київрада не порушувала умови договору. Натомість саме товариство з 2009 року припинило сплачувати оренду. Зваживши на обґрунтованість доводів прокуратури столиці, Господарський суд відмовив у задоволені позову. Не погодившись з вказаним рішенням, будівельне товариство звернулося з апеляційною скаргою до Київського апеляційного господарського суду. Однак, постановою суду апеляційної інстанції рішення Господарського суду залишено без змін", - йдеться в повідомленні прокуратури.

"Свідомо" писало, що землю Київрада віддали під унікальний торговий центр «Універ-сіті» компанії «Київміськбуд-Інвестом». Більше про цю компанію і її зв'язок з екс-очільником адміністрації президента Сергієм Льовочкіним - можна прочитати тут.