МВС зробило замовлення Коломойському на 55 млн

Маша Землянська
30 липня 2014р. 12:06

Міністерство внутрішніх справ 18-го липня акцептувало пропозиції ТОВ «ВКФ «Авіас» на постачання бронежилетів та касок на загальну суму 55,32 мільйони гривень. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на «Вісник державних закупівель».

"Замовляють 2 000 бронежилетів 5 класу захисту. Загалом партія обійдеться в 36,77 мільйонів гривень, акцептована ціна одного жилету склала 18 387 гривень. Окрім того за 18,55 мільйонів замовлено 6 тисяч шоломів для захисту від куль по 3 090 гривень кожен. Отримати бронежилети й каски міністерство має до 1-го вересня. Обидві закупівлі здійснюють з огляду на нагальну потребу й відсутність часу на проведення відкритих торгів, які можуть зайняти півтора-два місяці", - йдеться в повідомленні "Наших грошей".

Там додають: ТОВ «ВКФ «Авіас» входить у група очільника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського і займається продажем палива. Фірма є одним з найбільших постачальників бензину й дизелю державним структурам, загалом за перші 6 місяців поточного року вона виграла тендерів на 450,99 мільйонів гривень. Разом з тим 2-го липня «Авіас» отримав дозвіл Кабміну на імпорт військових касок і бронежилетів. Згідно з даними «ВДЗ», участь у переговорах по обох закупівлях брали дві фірми – окрім «Авіаса», Міністерство також вело переговори з ТОВ НВП «Темп-3000», яке зараз є основним постачальником бронежилетів для Міністерства оборони та Нацгвардії. «Темп» пропонував постачати обидва товари суттєво дешевше. Так, партію бронежилетів він готовий був продати за 16 мільйонів гривень - тобто вдвічі дешевше), а шоломи – за 15,60 мільйонів - на 16% дешевше.

Теги: Київ , гроші