Бригинець виявив підробні документи на землю

Маша Землянська
30 липня 2014р. 13:43

Прокуратура з’ясувала, що Київрада не голосувала за поновлення забудовнику Обсерваторної гірки договору оренди земельної ділянки площею 0,14 гектари на вулиці Гоголівській, 32-в. Таку відповідь на своє звернення отримав народний депутат Олександр Бригинець.

"На підставі рішення від 10.07.2003 №638-5/798 між Київрадою та забудовником - ЗАТ «Авіакомпанія «Віта» було укладено договір оренди на 3 роки земельної ділянки площею 0,14 га для влаштування під’їзду до будівельного майданчика житлового будинку на вулиці Гоголівській, 32-в, який згодом був подовжений ще на 3 роки. Термін дії договору закінчився 01.09.2011 року.

«Згідно з інформацією Департаменту земельних ресурсів КМДА від 18.06.2014 у Департаменті зареєстровано документацію із землеустрою про поновлення ПрАТ «Авіакомпанія «Віта» договору оренди вищевказаної земельної ділянки, однак рішення з цього питання Київрадою до теперішнього часу не прийнято», - повідомив О.Бригинець.

Саме тому прокуратура доручила Державній інспекції сільського господарства провести перевірку додержання законодавства при розробленні і погодженні документації із землеустрою щодо відведення ПрАТ «Авіакомпанія «Віта» земельних ділянок по вулиці Гоголівській, 32-в та прийняті Київрадою вищевказані рішення.

«Отже, як ми побачимо, швидше за все, має місце фальсифікація документів. Сподіваюся, що це будівництво не лише припинять, а й відкриють кримінальну справу щодо фальсифікації документів, адже проти нього активно виступає громадськість», - зазначив Бригинець.

Нардеп відмітив, що факти фальсифікації документів при наданні земельних ділянок під будівництво, стали поширеним фактом. Так нещодавно, нагадав депутат, стало відомо про фальсифікацію документів забудовником вул. Юності, але Київрада досі не скасувала рішення про це будівництво", - повідомляє прес-служба Бригинця.

Теги: Київ , земля , Київрада , гроші