На музеї у Чорнобилі хотіли підзаробити 1,2 млн

Маша Землянська
30 липня 2014р. 14:34

Прокурорська перевірка встановила, що торік Державний науковий центр захисту культурної спадщини від техногенних катастроф провів тендер на ремонт приміщення для створення у ньому музею ультурної спадщини у Чорнобилі. За це Центр був готовий віддіти 1,2 мільйони гривень. Проте компанія-переможець обманула замовника.

 "За результатами конкурсу переможцем було визнано приватну будівельну компанію, з якою Центр уклав договір на закупівлю вказаних послуг на суму понад 1,2 млн гривень. При цьому компанія-переможець задля участі у конкурсі надала відомості щодо наявності на підприємстві працівників відповідної кваліфікації. Насправді ж, заявлені у тендерній документації робітники працювали на іншому підприємстві, яке, до речі, також приймало участь у конкурсі, проте програло його через нібито невигідну цінову пропозицію. З метою упередження незаконного витрачання державних коштів, прокуратурою району до Управління державної казначейської служби України у Подільському районі скеровано лист щодо застосування превентивних заходів", - йдеться в повідомленні прокуратури.

За результатом розгляду листа перерахування бюджетних коштів зупинено. Окрім того розпочате кримінальне провадження за замах на привласнення, розтрата або привласнення майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем.

 

Теги: Київ , гроші