Київрада обіцяє автотехніку військовим на Схід

Маша Землянська
31 липня 2014р. 13:56

1-го серпня депутати Київради з фракції «УДАР-Солідарність» передадуть автомобільну техніку батальйонам територіальної оборони, що беруть участь в бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції.

«Згідно з висновками створеної за ініціативи депутатів фракції «УДАР-Солідарність» Тимчасової контрольної комісії з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО, на сьогоднішній день в більшості бойових підрозділів практично на 100% задоволені базові потреби, такі як харчування, стрілецьке озброєння, боєприпаси та засоби захисту особового складу. Наразі українським військовим потрібні повнопривідна автомобільна техніка високої прохідності по бездоріжжю, засоби зв’язку з високими технічними характеристиками, прилади нічного бачення високої якості, броньована техніка», - йдеться в повідомленні прес-служби Київради.

Наразі участь в АТО приймають близько 3,5 тисяч киян, що служать в підрозділах різного підпорядкування: Міністерства оборони, Національної гвардії, Міністерства внутрішніх справ, Державної прикордонної служби, Служби безпеки, інших державних спеціальних служб. 

 

Теги: Київ , гроші , Київрада