Росія продовжує "витісняти" українські продукти

Маша Землянська
1 серпня 2014р. 11:01

Росія продовжує "витісняти" українські продукти

Росія із 1-го серпня забороняє постачання з України сої, соєвого шроту, соняшнику та кукурудзяної крупи. Обмеження можуть стосуватися і цибулі. Про це повідомляє агенство "Інтерфакс-Україна".

"Як повідомив "Інтерфаксу" начальник управління фітосанітарного нагляду Россільгоспнагляду Олександр Ісаєв, це пов'язано з неодноразовим порушенням російських фітосанітарних вимог, насамперед із засміченням вантажів насінням карантинних бур'янів.

"Ми неодноразово висловлювали стурбованість щодо того, що в цій продукції виявлялися бур'яни карантинних рослин, попереджали, що можуть бути обмежувальні заходи, запрошували провести телефонні переговори, але від наших українських колег немає ніякого відклику", - сказав він. "Більше того, вони самі надали спеціальну адресу електронної пошти для листування, але на наші листи не відповіли", – додав О.Ісаєв.

Тому для захисту територію країни від небезпечних рослин Россільгоспнагляд був змушений заборонити постачання цієї продукції, додав він", - йдеться в повідомленні Інтерфаксу.

Раніше росспоживнагдяд заборонив імпорт українських молочних продукців, консервів та соків.