HeadHunter розказав про роботу у відпусці

Маша Землянська
1 серпня 2014р. 11:05

95% українських офісних співробітників, так чи інакше, вирішували робочі завдання під час відпустки. Лише 3% можуть похвалитись повною свободою під час відпустки — у них взагалі немає необхідності бути на зв’язку з офісом. У решті випадків відсутність вчасної відповіді на запит роботодавця тягне за собою неприємності на роботі, зіпсовані стосунки або навіть звільнення зі штрафом. Щоправда, третина опитаних настільки відповідальні, що не уявляють собі, як вони поїдуть у відпустку без зв’язку зі співробітниками. Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Практично всім респондентам доводилось вирішувати робочі завдання під час відпустки. Правда, для когось це рідкісний виняток — таке ставалось лише один раз — двічі (10%), але у більшості все ж це звична практика: майже третина відпускників досить часто дистанційно вирішують робочі питання, і така ж кількість займається роботою майже кожну відпустку. Загалом, 95% так чи інакше приділяли робочим питанням час, відведений для відпочинку.


 

Більше за все пощастило молодим людям (21-30 років), серед них найнижчий показник тих, кому доводилось працювати під час відпустки — 91%, і чим більше люди працюють, тим більша ймовірність потрапити в таку ситуацію. У віці від 30 до 40 кількість тих, кому доводилось працювати у відпустці, вже 97%, а після 40 дуже рідко можна зустріти тих, кому пощастило провести всі свої відпустки без думок про роботу — таких лишається тільки 1%.

 

Теги: робота , гроші , Київ