Прокуратура відсудила "ліс Януковича" у Сухолуччі

Маша Землянська
1 серпня 2014р. 12:22

За позовом прокуратури Київської області через суд повернуто у державне користування 2,6 гектари лісу, котрі були передані товариству «Дім Лісника», яке пов'язують з екс-президентом Віктором Януковичем.

"Встановлено, що у 2012 році на підставі розпоряджень Київської обласної державної адміністрації надано вказаному товариству у довгострокове тимчасове користування лісову ділянку терміном на 49 років. Відповідно до умов договору, ця ділянка, що знаходиться у постійному користуванні Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства на території Сухолуцької сільської ради, мала використовуватися для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей. Однак, всупереч умовам зазначеного договору, підприємство-користувач без дозволу органів лісового господарства звело на ділянці капітальні споруди", - йдеться в повідомленні прокуратури Київської області.

"Дім лісника"  - це фірма, яка  через декілька британських офшорних компаній призводить до приз віща добре відомого австрійського юриста Рейнхарда Прокша. Згідно документам, знайденим в Межигір’ї, ця компанія, наприклад, здавала в оренду приватному клубу Кедр, будинок "Острів". Щомісяця за нього просила - 500-600 тисяч гривень. Дізнатися більше про це - можна в рослідуванні журналістів проекту YanukovychLeaks.

Теги: Київ , гроші , Янукович