Заступника голови НБУ взяли під варту

Маша Землянська
1 серпня 2014р. 13:28

Генеральна прокуратура затримала заступника голови Національно банку за махінації з грошима. Наразі йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із визначенням суми застави у розмірі 200 мільйонів гривень.

"Встановлено, що протягом лютого 2014 року один із посадовців, перебуваючи на посаді першого заступника Голови Національного банку України, за попередньою змовою із головою правління ПАТ «Аграрний фонд», а також службовими особами ПАТ «Брокбізнесбанк» незаконно заволодів грошовими коштами ПАТ «Аграрний фонд» у розмірі понад 2 мільярдів гривень. Вказаним особам 31.07.2014 оголошено про підозру. Голова правління ПАТ «Аграрний фонд» знаходиться на лікуванні, прокуратурою вживаються заходи з метою перевірки інформації про його стан здоров’я.

Генеральною прокуратурою України розслідується кримінальне провадження за фактами незаконного заволодіння службовими особами ПАТ «Брокбізнесбанк» та ПАТ «Реал банк» протягом 2013-2014 років коштами Національного банку України і вказаних банків, їх незаконної легалізації, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 КК України", - йдеться в повідомленні ГПУ.

Наразі органом досудового розслідування вживаються вичерпні заходи, спрямовані на встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

Теги: гроші , Київ