Прокуратура взялась за "Київпастранс"

Маша Землянська
4 серпня 2014р. 11:18

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями КМДА та комунального підприємства «Київпастранс».

"На підставі рішення КМДА службовими особами Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міськради укладено інвестиційний договір, яким земельну ділянку площею 9,6 га на вулиці Полярній, 20 передано приватному підприємству під будівництво торгівельного комплексу. В ході прокурорської перевірки встановлено, що передача вказаної земельної ділянки відбулась з порушенням земельного законодавства, без прийняття відповідного рішення Київської міської ради. Крім того, з’ясовано, що на вказаній ділянці розташовано цілісний майновий комплекс автопарку КП «Київпастранс», який є базою для розгортання пункту попереднього збору та відправки мобілізаційних ресурсів на території Оболонського району. Як наслідок, військовослужбовці та техніка, призначена для підтримки армії та відправлення в зону АТО, фактично позбавлені місця збору", - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури. Окрім цього, столична прокуратура до Господарського суду Києва пред’явила позов про визнання недійсними розпорядження КМДА та інвестиційного договору, які стали передумовами передачі вказаних об’єктів у приватну власність.

До речі, земля на Полярній, 20 дісталась ТОВ "Епіцентр К", яке стало переможцем інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до будівництва торгового комплексу на Оболоні. Замовником будівництва, згідно з документом, є "Київпастранс". Співзасновницею ТОВ "Епіцентр К" є колишня секретар Київради Галина Герега. Фірма є власником низки торгівельних центрів "Епіцентр".