Нацгвардія купила рацій на 58 мільйонів

Максим Опанасенко
4 серпня 2014р. 11:23

Військова частина 3077 (Київська область) уклала угоди з ТОВ "Доля і Ко. ЛТД" на закупівлю радіообладнання. Про це повідомляють "Наші гроші".

Вартість угоди - 57,95 мільйонів гривень. "Замовлено 4 412 одиниці обладнання DMR – цифрового мобільного радіо, призначеного зв’язку в структурних підрозділах ВВ МВС та Нацгвардії. Марка, комплектація та ціни не уточнюються. Зазначено лише, що це обладнання виробництва "Моторола" (США), яке відповідає військовим стандартам не нижче МІL-STD 810F та IP 57 (набір стандартів, що характеризують стійкість до механічних пошкоджень, вологи, температури, тиску тощо). До кінця липня техніку мали доставити на склад у Нових Петрівцях, де знаходиться Навчальний центр Національної гвардії" - йдеться в повідомленні.

Купили саме це обладнання, бо зараз використовують таке ж, куплене у 2009-му. ТОВ "Доля і Ко. ЛТД" було обране постачальником, бо вони були готові надати потрібну кількість обладнання протягом доби.

"Власниками фірми "Доля і Ко" є Лариса й Андрій Татарінцеви. За останні шість років фірма виграла тендерів на 136,01 млн грн., нинішня закупівля є відтак її найбільшим держзамовленням. Наприкінці травня фірма також отримала замовлення від Міністерства оборони на 90 комплектів засобів транкового зв’язку за 34,89 млн грн" - пише видання.

 

Теги: Київ