"Київенерго": Ми економимо газ для зими

Максим Опанасенко
4 серпня 2014р. 11:49

Всі теплоджерела "Київенерго" відключені від газопостачання. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Для киян це вже не новина - гарячої води в місті немає і, найімовірніше, не буде до осені. "Київенерго" ж своїм повідомленням підтвердило оцінки окремих експертів і, власне, самих киян - газ економлять для підготовки до зими.

"Виробництво теплової енергії КИЇВЕНЕРГО здійснюється на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6, а також на 4-х станціях теплопостачання і 183 малих котельнях. ТЕЦ-6 у даний час не працює, ліміти на газ для цієї теплоелектроцентралі забезпечують тільки її технологічні потреби, ТЕЦ-5 працює в режимі мінімальних навантажень. Станом на 1 серпня 2014 року в роботі на ТЕЦ-5 знаходиться 1 енергоблок. КИЇВЕНЕРГО робить зусилля для зниження витрат газу в опалювальний період, зокрема, розробляє заходи з підвищення енергоефективності та роботи в режимі економії. У результаті зупинки теплоджерел, в липні 2014 р. зекономлено 12 млн кубометрів газу, за прогнозними показниками, ця цифра з 1 серпня по кінець опалювального сезону може скласти 530 млн кубометрів" - йдеться в повідомленні.

При цьому, за даними "Київенерго", станом на 4 серпня відключено 8,82 тисяч споживачівз них через ремонтні роботи  16,26%, через зупинку теплоджерел — 83,74%.

За повідомленням компанії, обмеження споживання газу в літній період дозволить полегшити надання киянам опалення і гарячої води взимку.

  

 

 

Теги: Київ