Суд оштрафував фірму на 2 млн за "дороге" борошно

Максим Опанасенко
4 серпня 2014р. 13:01

Київський окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги прокуратури Київської області і стягнув з приватного підприємства "Восход-України" необґрунтовано отриману виручку та штрафні санкції - на суму більше 2 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Перевіркою встановлено, що ПП "Восход-України" реалізувало іншим підприємствам пшеничне борошно вищого, першого та другого ґатунків за завищеними цінами, в результаті чого необґрунтовано отримало виручку в понад 1 млн. грн. З метою повернення коштів до бюджету, прокуратурою області в інтересах держави в особі Державної інспекції України з контролю за цінами пред’явлено позов до вищевказаного підприємства із вимогою повернення вказаних коштів та стягнення 100 % штрафних санкцій за порушення державної дисципліни цін" - йдеться в повідомленні.

За даними "Інформаційно-ресурсного центру", ПП "Восход-України" зареєстроване в Обухівському районі у селі Дерев'яна. Засновниками виступають Людмила Кубрак, Юлія Кубрак та Ксенія Божок.


Теги: Київ